Moore Unidrill 3 metre Direct Grassland Drill, 2021, 32 Row (90mm Spacing) - Due In
£25,950
ex-VAT
Classified ad details
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | MUAP109755 |
| Make : | Moore |
| Model : | Unidrill 3 metre Direct Grassland Drill, 2021, 32 Row (90mm Spacing) - Due In |
| Status : | Used - very good condition |
| Year : | 2021 |
| Width : | 3.0 m |
| Row distance : | 9.0 cm |
| Sower part : | disk |
| Grain transportation : | mechanical |
| Chassis : | mounted |
| First-hand : | Yes |
| Availability : | Available |
| Price excl. VAT : | £25,950 |
Comments
MOORE Unidrill 3 metre Direct Grassland Drill, 2021, 32 Row (90mm Spacing) - PTO Fan, Tramline Kit, Weight Kit, Mounted, Guttler Packer, Superb condition - Due In
Contact the seller
Randalls Farm, Edenham, Bourne
PE10 0LN Bourne
United Kingdom
PE10 0LN Bourne
United Kingdom
Vehicle/equipment Wholesale
Select your contact
Brook Whyles
English
Fabiano Debard
English