Kleemann BB800mm dosing belt conveyor
Advertentiedetail
| Soort advertentie : | Verkoop / aanbod |
| Titel : | Dosing Belt Conveyor Kleemann |
| Merk : | Kleemann |
| Model : | BB800mm dosing belt conveyor |
| Staat : | Tweedehands - goede staat |
| Jaar : | 2008 |
| Breedte : | 1,0 m |
| Lengte : | 6,0 m |
| Soort : | met transportband |
Toelichtingen
Doseer Transporteur
Merk: Kleemann
Lengte h.o.h= 6.000 mm,
Bandbreedte: 800 mm
Aandrijving : 4 kW E-Motor
Op voorraad: 2 stuks.
De adverteerder contacteren
Galjoenweg 37
6222 NS Maastricht
Nederland
6222 NS Maastricht
Nederland
Handelaar in voertuigen / materialen
Selecteer uw contract
LLH KOREMAN
Duits
Engels
Spaans
Frans
Nederlands