Goudsmit BB1100mm
Advertentiedetail
| Soort advertentie : | Verkoop / aanbod |
| Titel : | Goudsmit Permanent Magneet Band |
| Merk : | Goudsmit |
| Model : | BB1100mm |
| Staat : | Tweedehands - zeer goede staat |
| Jaar : | 2008 |
| Breedte : | 1,1 m |
| Lengte : | 2,7 m |
| Soort : | met transportband |
Toelichtingen
Goudsmit Permanent Magneet Band
Merk: Goudsmit
Lengte frame h.o.h.= 2700 mm , Bandbreedte: 1100 mm
Aandrijving : Opsteekreductor 4 kW
Afm. Magneetblok : lengte 2000 mm, breedte 800 mm, hoogte 300 mm.
De adverteerder contacteren
Galjoenweg 37
6222 NS Maastricht
Nederland
6222 NS Maastricht
Nederland
Handelaar in voertuigen / materialen
Selecteer uw contract
LLH KOREMAN
Duits
Engels
Spaans
Frans
Nederlands