Ammann BB1200mm
Advertentiedetail
| Soort advertentie : | Verkoop / aanbod |
| Titel : | Doseer Transporteur Ammann |
| Merk : | Ammann |
| Model : | BB1200mm |
| Staat : | Tweedehands - zeer goede staat |
| Jaar : | 2009 |
| Breedte : | 1,2 m |
| Lengte : | 3,1 m |
| Soort : | met transportband |
Toelichtingen
Doseer Transporteur Ammann
Merk: Ammann
Type: zware uitvoering.
Lengte h.o.h= 3100 mm.
Bandbreedte: 1200 mm.
Aandrijving: 15 kW Opsteekreductor
Op voorraad: 2 stuks.
De adverteerder contacteren
Galjoenweg 37
6222 NS Maastricht
Nederland
6222 NS Maastricht
Nederland
Handelaar in voertuigen / materialen
Selecteer uw contract
LLH KOREMAN
Duits
Engels
Spaans
Frans
Nederlands