Wagner BB1150-1200mm
Advertentiedetail
| Soort advertentie : | Verkoop / aanbod |
| Titel : | Wagner Electro Magneet Band |
| Merk : | Wagner |
| Model : | BB1150-1200mm |
| Staat : | Tweedehands - zeer goede staat |
| Jaar : | 2010 |
| Breedte : | 1,2 m |
| Lengte : | 2,5 m |
| Soort : | met transportband |
Toelichtingen
Wagner Electro Magneet Band
Merk : Wagner
2 stuks op voorraad:
*1x: Lengte frame h.o.h.= 2500 mm, Bandbreedte: 1150 mm.
Aandrijving : 4 kW opsteekreductor
Afm. Blok : 1150 x 1150 x 600mm
Incl. Gelijkrichter
*1x: Lengte frame h.o.h.= 2600 mm, Bandbreedte: 1200 mm.
Aandrijving : 7 kW opsteekreductor
Afm. Blok : 1700 x 1150 x 600mm
Incl. Gelijkrichter
De adverteerder contacteren
Galjoenweg 37
6222 NS Maastricht
Nederland
6222 NS Maastricht
Nederland
Handelaar in voertuigen / materialen
Selecteer uw contract
LLH KOREMAN
Duits
Engels
Spaans
Frans
Nederlands