Wagner BB1200mm
Advertentiedetail
| Soort advertentie : | Verkoop / aanbod |
| Titel : | Wagner Electro Magneet Band |
| Merk : | Wagner |
| Model : | BB1200mm |
| Staat : | Tweedehands - zeer goede staat |
| Jaar : | 2012 |
| Breedte : | 1,2 m |
| Lengte : | 3,6 m |
| Soort : | met transportband |
Toelichtingen
Wagner Electro Magneet Band
Merk : Wagner
Lengte frame h.o.h.= 3600 mm
Bandbreedte: 1200 mm.
Aandrijving : 3 kW opsteekreductor
Afm. Blok : 1700 x 1150 x 400mm
Incl. Gelijkrichter
De adverteerder contacteren
Galjoenweg 37
6222 NS Maastricht
Nederland
6222 NS Maastricht
Nederland
Handelaar in voertuigen / materialen
Selecteer uw contract
LLH KOREMAN
Duits
Engels
Spaans
Frans
Nederlands