Kverneland Saterra 1030 3m + Kverneland Access +
Szczegóły ogłoszenia
| Rodzaj ogłoszenia : | Sprzedaż / Oferta |
| Marka siewnika : | Kverneland |
| Model - Siewnik : | Saterra 1030 3m |
| Stan : | nowy |
| Rok siewnika : | 2025 |
| Marka narzędzia : | Kverneland |
| Model narzędzia : | Access + |
| Rok narzędzia : | 2024 |
| Szerokość pracy : | 3,0 m |
| Rozstaw rzędów : | 12,5 cm |
| Sekcja wysiewająca : | talerz |
| Transport materiału siewnego : | Układ pneumatyczny |
| Rama : | zawieszane |
| Cena netto : | 110 000 zł |
Komentarze
Siewnik pneumatyczny Kverneland Accord - Saterra 1030
• szerokość robocza 3,0m
• mechaniczny napęd dmuchawy od WOM
• komputer Signus
• 4 elektrozawory magnetyczne „Combi”
• czujnik rezerwy nasion w zbiorniku
• kontrola obrotów dmuchawy
• zgrzebło typu „S” ø 10 mm
• mechaniczny licznik hektarów
• kontrola aparatu wysiewającego i próby kręconej
• podest załadowczy ze schodkami
• znaczniki składane hydraulicznie do pionu
• zestaw do próby kręconej (waga + worek na ziarno)
• podpory postojowe dla siewnika
• redlice CX-II z rolkami dociskowymi, rozstaw 12,5 cm
Agregat uprawowy Kverneland Access +
• zaczep Kat. III
• mechaniczna regulacja głębokości pracy na wale
• wał pełnym 575 mm
• 3 rzędy zębów wzmocnionych 45x10 mm
• max. głębokość pracy do 15 cm
• płozy boczne
Maszyna fabrycznie nowa, rok produkcji 2025. Gwarancja 2 lata.
Jesteśmy autoryzowanym dealerem Kverneland.
Ewentualna zmiana wyposażenia na zapytanie. Zapraszamy do kontaktu.
Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą
62-260 Łubowo
Polska
Dealer / Dystrybutor