Bomet Drillmaschine / Seeder / Semoir / Seminatrice / Сеялка / Siewnik 3 m
49 200 zł
netto
Szczegóły ogłoszenia
| Rodzaj ogłoszenia : | Sprzedaż / Oferta |
| Marka : | Bomet |
| Model : | Drillmaschine / Seeder / Semoir / Seminatrice / Сеялка / Siewnik 3 m |
| Stan : | nowy |
| Rok : | 2026 |
| Szerokość : | 3,0 m |
| Rozstaw rzędów : | 13,0 cm |
| Sekcja wysiewająca : | talerz |
| Transport materiału siewnego : | Układ mechaniczny |
| Rama : | zawieszane |
| Okres dostępności części zamiennych : | 10 lat |
| Cena netto : | 49 200 zł |
Komentarze
Bomet Siewnik 2 talerzowy 3 m
- Szerokość robocza: 3 m
- Ilość redlic: 23 szt.
- Rozstaw międzyrzędzi: 13 cm
- Pojemność skrzyni: 576 l
- Masa maszyny: 670 kg
- Zapotrzebowanie mocy: 50 KM
- Redlice dwutalerzowe
- Znaczniki hydrauliczne
- Podest ułatwiający załadunek skrzyni
- Spulchniacze kół
Wyposażenie dodatkowe:
- Ścieżki technologiczne sterowanie elektrycznie
Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą
Tanica Górna 34
16-050 Michałowo
Polska
16-050 Michałowo
Polska
Dealer / Dystrybutor
Wybierz swój kontakt
Maria Chazbijewicz
Białoruski
Czeski
Angielski
Hiszpański
Estoński
Włoski
Kazachski
Łotewski
Polski
Rosyjski
Ukraiński
Adam Rogalski
Angielski
Francuski
Polski
Aneta Nartowicz
Niemiecki
Polski