Cross HDEX 6.2m
Classified ad details
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | Cross HDEX 6.2m |
| Type : | cambridge |
| Make : | Cross |
| Model : | HDEX 6.2m |
| Status : | Used - very good condition |
| Year : | 2022 |
| Width : | 6.2 m |
| Period of availability of spare parts : | 20 years and over |
Comments
Cross HDEX 6.2m Ring Roller
26" Steel Rings (GGG50)
Led Lights
Stone Trays with covers
Two Rows of Hyd. Adjustable Discs
Turbo Jet 8 I-Con
Discs are in good condition
Seeder barely used
Hydraulic Folding
Contact the seller
Newtown
Rathangan
Ireland
Rathangan
Ireland
Manufacturer
Select your contact
Tom Sheedy
English