Virkar Dynamic DC 7.5
Classified ad details
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | Dynamic DC 7,5 m |
| Make : | Virkar |
| Model : | Dynamic DC 7.5 |
| Status : | Used - very good condition |
| Year : | 2023 |
| Width : | 7.5 m |
| Row distance : | 25.0 cm |
| Sower part : | disk |
| Grain transportation : | Tire |
| Chassis : | trailed |
| First-hand : | Yes |
| Availability : | Available |
| Period of availability of spare parts : | 5 years |
Comments
Se ofrece sembradora de sembradora VIRKAR DYNAMIC DC 7.5 meter con hilera de 25 cm
Ha sembrado aproximadamente 1000 hectáreas en demostraciones de campo.
Tan bueno como nuevo
Contact the seller
C/ Alemanya, 41
08700 Igualada
Spain
08700 Igualada
Spain
Manufacturer
Select your contact
Christian Prosch
Danish
German
English
Spanish
French
Norwegian
Swedish