Norberg BB800mm
Advertentiedetail
| Soort advertentie : | Verkoop / aanbod |
| Titel : | Belt Conveyor Nordberg BB800mm (jl4) |
| Merk : | Norberg |
| Model : | BB800mm |
| Staat : | Tweedehands - zeer goede staat |
| Jaar : | 2010 |
| Breedte : | 1,0 m |
| Soort : | met transportband |
Toelichtingen
Transporteur Nordberg
Merk: Nordberg
Bandbreedte: 800 mm.
Lengte h.o.h= 14500 mm.
Aandrijving: 7,5 kW trommelmotor
De adverteerder contacteren
Galjoenweg 37
6222 NS Maastricht
Nederland
6222 NS Maastricht
Nederland
Handelaar in voertuigen / materialen
Selecteer uw contract
LLH KOREMAN
Duits
Engels
Spaans
Frans
Nederlands