Maschio Maschio Gaspardo Campo 18 m
76 374 Lei
Fără TVA
Detaliile anunțului
| Tipul de anunț : | Vânzări / Oferte |
| Referinţă : | Maschio Gaspardo Campo 18 m |
| Marca : | Maschio |
| Model : | Maschio Gaspardo Campo 18 m |
| Stare : | De ocazie - recondiționat |
| An : | 2017 |
| Lăţime rampă : | 18 m |
| Capacitate : | 2 100 l |
| Disponibilitatea : | Disponibil |
| Preţ fără TVA : | 76 374 Lei |
Comentarii
Masina tractata de erbicidat Maschio Gaspardo Campo
• Capacitate bazin 2100 litri;
• Bazin din polietilena;
• Rampa 18 metri cu 5 secțiuni;
• Pliere rampa pe verticala;
• Calculator dozare solutie BRAVO 180S;
• Pompa de stropit Comet;
• Premixer pentru solutie;
• Bazin de apa curata;
• Ridicare hidraulică;
• Garda la sol 60cm
• Ecartament reglabil mecanic
• Corpuri portduza trijet.
Contactați postatorul anunțului
DN22B, KM4, Braila
810550 Brăila
România
810550 Brăila
România
Concesionar/Distribuitor
Selectați-vă contactul
Paul Ciprian Ionescu
Engleză
Română